american girl
Jag blev lite förvånad själv över att jag verkligen klickade hem en bikini i Januari månad, men jag blev så förtjust i den.
Randig nederdel och prickig överdel i rött, vitt och blått. Söt, lite marin och i jättefin modell.
Sken som en sol när jag insåg att den passade mig jättebra också, jag menar hur stor är chansen egentligen att ett helt set är i passande storlek?
Det brukar bli bäst om man väljer nederdel och överdel var för sig, men denna gången blev det ju kanon!
7 Replies to “american girl”
Comments are closed.
Vilken underbar bikini, ursöt!
Tänk vilken pingla du kommer att vara i sommar när du springer längs stranden i Tylösand… Lovely! Berätta gärna vart du hittade den. KRAM
Så fin bikini.
Caroline – ja men visst är den väl fin! Sweet som tusan 🙂
Lotta – ha ha ja, vi får väl se hur det blir med det… Beställde den från Topshop. En storfavorit till mig du vet 😉
Tess – ja, det var precis lika fin som jag hoppades, härligt!
Hej Minna!
Supersnygg bikini! Väldigt fräsch! Jag tyckte den var så fin så jag lade in ett inlägg om dig och bikinin på min blogg (www.glamour.se/blogg/play). Ha det gott! / Therese