poff

minna tannerfalk spanbloggen.se– hej på dig

Skulle inte behövt göra mig till och lockat håret, det kommer bli rakt på en sekund så fort jag går ut.
Det  v r ä k e r  ner ute idag, men strunt samma, nu måste jag iväg!

Vi ses här snart igen.


7 Replies to “poff”

  1. Bella

    Såå snygg!! Snälla kan du inte berätta om du nyligen gjort ngn botox el restylane behandling-din hy strålar och du ser sjukt fräsch ut!

  2. Emilie

    Tjusigt! Blir ögonfransarna sådär vackra av förlängningen eller har du något annat mirakeltips ;)?
    Tänkte passa på att fråga två grejer som jag glömde under frågestunden. Hur gör du när du lägger på ögoncreme? Hör olika saker från alla håll och vet snart inte vilket ben jag ska stå på. Dessutom undrar jag om du provat några ögonfransserum och om du har något att rekommendera.
    Många kramar!

  3. emilie

    Oj vad tjusigt! Jag får aldrig till de där lockarna. Ofta tröttnar jag någonstans på halva huvudet och börjar att fuska eller så får jag dem inte att hålla utan att de ”glider” ur efter bara någon timme:-(

Comments are closed.